Daniel Pudil

21. června 2008 v 11:34 | Patrik Baroch |  Hráči (Fotbaloví i hokejoví)
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUČUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>

Daniel Pudil

Fotbalista

Datum narození: 27.09. 1985 (22 let) Místo narození: Praha, Československo Znamení: Váhy

Životopis:
Daniel Pudil je český fotbalový záložník, který momentálně působí v klubu SK Slavia Praha. Ve Slávii hraje záložníka s dresem číslo 16. Prošel Spartou, Blšanama, Libercem odkud přestoupil do Slávie. Momentálně bydlí v Praze na Smíchově s přítelkyní a jejich psem.

Jeho strýc Marek Stratil hrával za Viktorii Žižkov a děda Pavel Stratil, bývalý hráč Teplic a Sparty má na svém kontě 22 reprezentačních startů. Právě on má prý Danovi často co říci…

Fotbal hraje od pěti let, dovedl ho k tomu děda a podporuje ho celá rodina. Na základní škole hrál basketbal i volejbal.

Samozřejmě jako každý hráč má své stinné stránky je to jeho psychika, dokáže také zařvat pořádně ovšem to už k fotbalu patří.

V červenobílém dresu ukázal druhou tvář. Tvář velmi dobrého hráče, který se podílel na solidních výkonech týmu v premiérové sezoně klubu v Lize mistrů. Ale Slavia říká natvrdo: "Prostě Pudila chceme!" A fanoušci mají stejný názor.

Hraje za reprezentaci. A to jak za "B" tým tak i za "A" tým za který vzstřelil veledůležitou branku proti Kypru, ktérá byla jeho premiérová.

- váží 74 kg
- měří 183 cm
- levák
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama