Srpen 2008

Star Wars Battlefront II

31. srpna 2008 v 14:02 | Nádvorník Filip |  PSP Hry
http://rapidshare.com/files/28301984/SWBfII.part1.rar
http://rapidshare.com/files/28305010/SWBfII.part2.rar

300 March to Glory

31. srpna 2008 v 13:56 | Nádvorník Filip |  PSP Hry
Obrázek
http://rapidshare.com/files/95153525/300_www.goleech.org.cso.001
http://rapidshare.com/files/95166386/300_www.goleech.org.cso.002
http://rapidshare.com/files/95181450/300_www.goleech.org.cso.003
http://rapidshare.com/files/95193266/300_www.goleech.org.cso.004
http://rapidshare.com/files/95205004/300_www.goleech.org.cso.005
http://rapidshare.com/files/95264401/300_www.goleech.org.cso.006
http://rapidshare.com/files/95269944/300_www.goleech.org.cso.007
http://rapidshare.com/files/95149542/300_www.goleech.org.cso.008

vše zbraně mafie

17. srpna 2008 v 12:03 | VESELÝ |  Mafia 1-2
Boxer
Boxer všichni znáte. Ve hře ho používáte na pouliční bitky, když u sebe zrovna nemáte zbraň. Není moc účinný, ale je lepší než holá pěst.
Nůž
Nůž je také určen pro poluční rvanice a setkáte se s ním ve hře málokdy. Zvyšuje poškození víc než pěst, ale jinak je na prd.
Páčidlo
Zahnutý kus železa. Ve hře se s ním sektáte málokdy a buďte rádi. Má cca stejnou účinost jako baseballka.
Prkno
Ve hře ho můžete sebrat pouze v jedné misi. Když doprovázíte mladou Sarah a zaútočí na vás pouliční gang všiměte si v pravo palety a o ní opřeného prkna.
Baseballovka
Baseballka je ve hře hodně používaná. Hlavně na začátku, kdy s ní pracujete hned v první misi. Je dobrá na omračování ze zadu a na tichou prácičku.
Detecitve Colt
Je to nejhorší pistole co můžete ve hře mít. Mají ji většinou policisté, ale brát si ji opravdu nedoporučuji. Má krátký dostřel, pomalu nabíjí a velmi slabý účinek.
SaW Colt
SaW colt je už trochu lepší zbraň. Má větší účinost, dostřel, sice je její nabíjení stále pomalé, ale když budete dobře mířit dá se s ní protivník zabít na jeden zásobník a vy pak máte dost času na přebití.
Colt 1911
Výborná pistole. Má daleký dostřel, rychle nabíjí a její účinost je velmi dobrá, že dokážete při dobrém míření zabít protivnka i na dva náboje. Ve hře je hodně frekventovaná a v každém případě se vám bude hodit.
Magnum Colt
Colt Magnum je další z řady velmi účiných, ale pomalu nabíjejících zbraních. Má dosti velkou výchylku při sřelbě, ale i tak je to dobrá a spolehlivá zbraň.
Lupara
Upilovaná brokovnice nebo také Lupara je nekompromisní zbraň na blízko. Dlouhé nabíjení plně kompenzuje smrtícím účinkem. Stačí jedna rána z pěti metrů a váš protivník se už nezvedne.
Springfield
Ve hře se s ní nesetkáte skoro vůbec. Je to jakási snipka bez optiky. Má velmi daleký dostřel i dobrý účinek, ale ve hře ji nedoporučuji používat.
Mosin-Nagat
Mosin-Nagat je jediná zbraň ve hře s optikou. Střílení s ní je celkem náročné, protože hledáček u optiky je značně nepřesný, ale jakmile si ho osvojíte, nebudete s ní mít problémy.
Pumpovací brokovnice
Pumpovací brokovnice je skoro stejná jako její upilovaná sestřička. Má o trochu větší dostřel, větší zásobník, ale stejně smrtelný účinek, který je její velkou předností.
Thompson
Thompson je vynikající samopal a podle mého nejlepší zbraň ve hře. Jeho účinek na velkou dálku je stejný jako účinek na blízko - smrtelný. Má velikou kapacitu zásobníku a jeho přebíjení je také přijatelné.
Molotův koktejl
Molotův koktejl. Začínáte s ním hned první misi. A je to celkem spolehlivý kamarád. Má velké poškození a pokud se s ním trefíte přímo na protivníka, je v několika sekundách po něm.
Granát
Granát je podobný jako molotův koktejl s tím rozdílem že má smrtící účinek ihned. Pokud stojí váš protivník v okruhu pěti metrů od hozeného granátu, můžete si být jisti, že máte o starost míň.

deník paulího 3

15. srpna 2008 v 17:19 | VESELÝ |  Mafia 1-2
molotov party (deník pokračuje paulí)sešli sme se u stolu jako vždy a don řekl tomovi jistá pravidla mafie.když mu vše pověděl pověřil mě at ho seznámim z ralpfem a vinčenzem šli sme nejdřív k vincíkovi a já mu řekl že je to specijalista na zbraně že si má před akcí vždy pro zbran zajít.pak sem mu řekl o ralphovi že je to debil ale s autama to umí.taky sem mu vysvětlil že když mu přiveze kradený auto tak z něj udělá jeho majetek.pak sme už konečně jele na akci měli sme morelovcům rozmlátit 3 káry řekl sem mu plán a šel to nejdřív musel basebolkou omráčit jednoho chlápka ze zadu ak hodil molotov koktejl do baru morela , 2. koktejl ho dil po aqutech a ty nevybuchlí rozmlátil basebolkou.vedl si dobře a když sme se vrátili a já salijerimu vše řek tak toma s radostí přijal.

deník sama 2

15. srpna 2008 v 11:34 | VESELÝ |  Mafia 1-2
uprchlík seděli sme s paulím tenkrán v baru a mrzelo nás že ten tom to místo odmít.povídali sme si o tom jak dobře jel že bez něj by sme byly už KO.a byly sme mu dlužný protože ta obálka byla z peněz salijeryho. a jak sme tak seděli najednou vidíme toma jak zdrhá 2 morelovcům s bouchačkama.běžel k nám a schoval se pod stůl my sme ty morelovce postříleli a von nám potom řek že to skusí.

deník sama 1

11. srpna 2008 v 9:57 | VESELÝ |  Mafia 1-2
nabídka která se neodmítá byli sme s paulím na akci a nák se to (posralo) posralo se to až tak že nás honili morelovci v autě a měli samopali my sme měli magnumi nakonec na nás vystříleli náboje a naše auto bouchlo na štěstí sme vyskočili ale paulího střelili do nohyhned za rohem byl nákej maník s taxíkem zamířil sem na něj a řekl at náz vodveze co nejdál od těch morelovců nakonec sme zdrhli o vlas pak sme jeli k salijerimu baru paulí šel spát a já šel ještě pro odměnu za to co pro nás ten taxikář udělal.

Dr.Allison Cameronová-Jeniffer Morrison

10. srpna 2008 v 14:04 | Patrik Baroch |  Dr.House

Dr. Allison Cameronová

V českém znění: Kateřina Lojdová
Certifikace (diplomy): American Board of Internal Medicine, American Board of Immunology
Číslo licence: New Jersey #156139
V týmu House zastupuje něžné pohlaví. Specializuje se na imunologii. Narozdil od House má úctu k pacientům. Doktora House obdivuje.
- Vzala si muže nemocného rakovinou, který ale zemřel.
-Přišla o díťe.

Jennifer Morrisonová


Povolání: herečka
Věk: 29
Datum narození: 12. 04. 1979
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Znamení: Beran
Jennifer Marie Morrison je americká herečka. Je známá jako představitelka Allison Cameron v seriálu Dr. House.

Jen se narodila v Chicagu, Illinois a studovala na Arlington Heights v Illinois. Absolvovala ve Prospect High School v roce 1997, hrála na klarinet ve školní pochodové kapele, zpívala ve sboru a dělala roztleskávačku školního týmu. Studovala
Divadlo a Angličtinu na Loyola University v Chicagu a absolvovala v roce 2000. Studovala i herectví se společností Steppenwolf Theatre, poté odjela do Los Angeles, kde započala kariéru ve filmu a televizi.

Jen začala svou kariéru jako dětská hvězda, když začala účinkovat v
reklamě pro JC Penney, Montgomery Ward a dále pro Rice Krispies and Mondos. Když jí bylo deset let, objevila se na obálce Sports Illustrated for Kids s basketbalistou Michaelem Jordanem. V patnácti letech hrála ve svém debutovém filmu KŘIŽOVATKA jako dcera Richarda Gera a Sharon Stone. Později se objevila jako Samantha ve filmu OZVĚNY MRTVÝCH s Kevinem Baconem. Její první hlavní role přišla roku 2000 ve filmu TEMNÁ LEGENGA 2, od té doby hrála ve filmech SKŘÍPĚNÍ s Adamem Brodym, PŘEŽÍT VÁNOCE s Benem Affleckem a Jamesem Gandolfinim a v MR. & MRS. SMITH s Bradem Pittem a Angelinou Jolie.

Před přijetím jedné z hlavních rolí, imunologa Dr. Allison Cameronové v seriálu DR. HOUSE roku 2004,
pracovala na několika seriálech včetně TOUCHED BY AN ANGEL a DAWSONŮV SVĚT. V roce 2005 začala s produkováním nezávislého filmu FLOURISH. Jennifer se objevila ve videoklipech Nicka Lachey ("Shut up"), The Donnas ("Too Bad About Your Girl") a Jack's Mannequin "Dark Blue".

Jennifer Morrison je nejstarší ze tří
dětí narozených Davidovi a Judy Morrisonovým. Prvně jmenovaný byl oceněn cenou "Teacher of the Year by the Illinois State Board of Education". Její sestra Julia Kay Morrisonová a bratr Daniel jsou studenty University of Illinois.

Od roku 2004 má milostný vztah s Jessem Spencerem, který hraje jednu z hlavních rolí v DR. HOUSE. V lednu 2007 oznámil časopis People jejich zasnoubení v Paříži. Jejich mluvčí prohlásil, že datum svatby ještě není stanoveno. V rozhovoru pro Post-Golden Globes Jen uvedla, že ji Spencer požádal o
ruku 23. prosince 2006 na Eiffelově věži. Nyní žije se Spencerem v San Fernando Valley.

Dr.Eric Foreman-Omar Epps

10. srpna 2008 v 13:46 | Patrik Baroch |  Dr.House

Dr.Eric Foreman

V českém znění: Petr Gelnar
Specialista na neurologii a pravá ruka Dr.House. House se do Foremana poměrně často rád strefuje. V druhé sérii nějakou dobu vedl tým House, stejně tak by nebýt House zemřel. Na konci třetí řady odešel, ale po třech týdnech byl z nového působiště vyhozen a ukázal se jako velice podobný Housovi.
House a Foreman

Omar Epps

Omar Epps Povolání: herec, hudebník
Věk: 35
Datum narození: 23. 07. 1973
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Lev

životopis:

Omar Epps se narodil v Brooklynu 23.7.1973. Už od mládí projevoval vztahy ke kultuře. Vystudoval Fiorello H. LaGuardia Hight School of Music a Art a Perfoming Arts v New Yorku. Od mládí se pokoušel psát hudební texty a pokusy o scénáře. V roce 1991 založil s bratrem rapovou skupinu Wolfpack. Profesionálně také tančil.

Poprvé se před kamerou objevil v roce 1989 ve snímku The Green Flash. Na přelomu let 1991 a 1992 se k herectví vrátil a tam už také zůstal. V roce 1992 si zahrál v akčním thrilleru Juice po boku Samuela L. Jacksona. Zpočátku hrál povětšinou vedlejší role, objevoval se TV filmech, či seriálech. V roce 1995 si zahrál hlavní roli v solidním snímku Holé lebky. Na přelomu let 95/96 se objevoval v seriálu Pohotovost v roli Dr. Dennise Granta. V roce 1999 si zahrál hlavní roli v romantické komedii Svatba mého nejlepšího kámoše. Tentýž rok se objevil po boku Bruce Willise ve Snídani šampionů či v hlavní roli thrilleru Právo silnějšího. O rok později přišla jedna z jeho nejlepších rolí, ve filmu Takeshiho Kitana Ve spárech Yakuzy. Poté přišlo několik menších postav ve filmech Dracula 2000 nebo Parfém. V roce 2004 si zahrál s Meg Ryan ve snímku Mezi provazy.

Od roku 2004 hraje postavu Dr. Erica Foremana v seriálu House MD. Nedávno byl dokončen krimi film A Day in the Life.

T-Bone Mendez

9. srpna 2008 v 13:12 | Patrik Baroch
T-Bone Mendez

Cesar Vialpando

9. srpna 2008 v 13:08 | Patrik Baroch
Cesar Vialpando

Wu Zi Mu

9. srpna 2008 v 13:05 | Patrik Baroch
Wu Zi Mu

Lance Wilson

9. srpna 2008 v 13:01 | Patrik Baroch
Lance "Ryder" Wilson

Melvin Harris

9. srpna 2008 v 13:00 | Patrik Baroch
Melvin "Big Smoke" Harris

Saen Johnson

9. srpna 2008 v 12:59 | Patrik Baroch
Saen "Sweet" Johnson

Carl Johnson

9. srpna 2008 v 12:57 | Patrik Baroch
Carl "CJ" Johnson

Dr.James Evan Wilson-Robert Sean Leonard

9. srpna 2008 v 12:01 | Patrik Baroch |  Dr.House

Dr. James Evan Wilson

Věk: 39
V českém znění: Libor Terš
Wilson vede onkologické oddělení PPTH. Je dobrým přítelem House. V epizodě 18 jako jediný nezvedl ruku pro vyhazov Dr.House z kliniky a riskoval tím své místo. Má poněkud laxní přistup ke vztahům - je potřetí ženatý, a jeho současný vztah není nejštastnější.
House a Wilson

Robert Sean Leonard

Robert Sean Leonard Povolání: Herec
Věk: 39
Datum narození: 28. 02. 1969
Místo narození: Westwood, New Jersey, USA
Znamení: Ryby

životopis

Pochází z učitelské rodiny. Vystudoval historii na Fordhamské univerzitě v New Yorku. Hereckou kariéru zahájil už jako jedenáctiletý v představení letního repertoárového souboru. Profesionálním divadelním hercem se stal v patnácti letech, kdy účinkoval v rámci přehlídky New York Shakespeare Festival Josepha Pappa. Na Broadwayi debutoval po boku Dereka Jacobiho ve hře Hugha Whitemorea Breaking the Code a jako šestnáctiletý zaujal úlohou Eugena v broadwayské inscenaci komedie Neila Simona Vzpomínky na Brighton Beach.

Na mimobroadwayských scénách slavil úspěch mj. titulní úlohou v Shakespearově tragédii Romeo a Julie (Riverside Shakespeare Theatre). V březnu 1999 se představil po boku Kevina Spaceyho jako Don Parritt v broadwayské inscenaci O'Neillova dramatu Popelář přichází. Od pol. 80. let se uplatňuje ve filmu, kde na sebe poprvé upozornil tragickou postavou studenta Neila Perryho v dramatu Společnost mrtvých básníků (r. P. Weir).

Další kvalitativně nejlepší úlohy vytvořil ve třech kostýmních filmech, které vznikly shodou okolností ve stejném roce 1993: naivně ušlechtilý hamburský gymnazista Peter Müller, jeden ze tří kamarádů (Christian Bale a Frank Whaley), kteří se snažili navzdory nacistické zvůli žít podle vlastních ideálů, v hudební retrokomedii Swing Kids (r. Th. Carter).

Jeho další role byla aristokrat Larry Lefferts, blízký přítel hlavního hrdiny (Daniel Day-Lewis) milostného dramatu podle stejnojmenného románu Edith Whartonové Věk nevinnosti (r. M. Scorsese); florentský šlechtic Claudio, jehož láska k dceři messinského vladaře (Kate Beckinsaleová) dojde naplnění, v adaptaci Shakespearovy komedie Mnoho povyku pro nic (r. K. Branagh). Jeho nejlepší TV úlohou je Danny, umírající na AIDS, v rodinném dramatu Za soumraku. Jako host se objevil v TV seriálech Wasteland (Pustina) a The Outer Limits (Krajní meze - ČTV).

Dr.Gregory House-Hugh Laurie

9. srpna 2008 v 11:47 | Patrik Baroch |  Dr.House
Dr. Gregory House

V českém znění: Martin Stránský
Hlavní hrdina seriálu House M.D. Vede diagnostické oddělení. Specializuje se na infekční choroby a nefrologii, ale prakticky na všechno. V seriálu vystupuje jako geniální lékař, který má však zvláštní a nemístný sarkastický smysl pro humor a nevybíravé způsoby. Kvůli nekróze v pravé noze kulhá a chodí o holi, proti bolesti do sebe neustále sype pilulky Vicodinu. Jako ignorant odmítá nosit lékařský plášť a neuznává vedení. Nerad pracuje s pacienty, "Všichni lžou, tak proč se obtěžovat?". Velmi se vsází s kolegy o peníze. Jeho postava je inspirována známým detektivem Sherlockem Holmesem.
//<![CDATA[ function startGallery() { var myGallery = new gallery($('myGallery'), { timed: false, showArrows: true, showCarousel: false, embedLinks: false, showInfopane: false }); } window.addEvent('domready', startGallery); //]]>

Housova motorka (Honda CBR1000RR ve válečných barvách Repsol)

James Hugh Calum LaurieBritský komik a herec. Narodil se 11.6.1959 v Oxfordu jako nejmladší potomek olympijského vítěze ve veslování W. G. Laurieho. Vzdělání získal v Etonu a na Cambridge University, kde studoval antropologii a archeologii. Během univerzitních studií dosáhl značných úspěchů také ve veslování a od 1978 na jevišti v inscenacích divadelního souboru Footlights, v němž působil s partou přátel (Emma Thompsonová, Stephen Fry, Tony Slattery a Martin Bergmann). V autorské dvojici s Fryem napsal mj. revui The Cellar Tapes (1981) a společně uplatnili svůj britký intelektuálský humor v komediálních TV pořadech a sitcomech Alfresco (1983), A Bit of Fry and Laurie (1989-95), Jeeves and Wooster (1990-93, Jeeves a Wooster), Blackadder the Third (1987, Černá zmije - ČTV) a jako hosté se objevili v dalších seriálech (The Young Ones; Dangerous Brothers Present: World of Danger; Filthy, Rich and Catflap; The New Statesman).
Důkaz vzájemné sounáležitosti podala parta bývalých spolužáků vynikajícím způsobem také na film. plátně, kde společně excelovali v ironické komedii Petrovi přátelé (r. K. Branagh). H. L. zde ztělesnil úspěšného TV autora Rogera, který se s manželkou (Imelda Stauntonová) účastní setkání po letech někdejších spolužáků z koleje. Další výraznou postavu vytvořil v úloze antikomunisticky smýšlejícího strýčka, s nímž se malá neteř (Florence Hoathová) odhodlá k emigraci ze stalinského Československa, v psychologickém retrosnímku Špendlík na motýla (r. H. Kodiceková).
Polohu jemného humoru si mohl vychutnat v úloze pana Littlea, jehož rodina adoptovala ze sirotčince chytrého bílého myšáka, v trikové rodinné komedii podle dětské knihy E. B. Whitea Myšák Stuart Little (r. R. Minkoff). Dobře se zhostil také postav aristokratů v přepisech klasických románů Jane Austenové (Rozum a cit), Honoré de Balzaca (Madam Bette) a Alexandra Dumase (Muž se železnou maskou). Mimo jiné hrál v televizním seriálu Dr. Hause (Hause). Je autorem knižního thrilleru The Gun Seller. Od 1989 je ženatý s Jo Greenovou, s níž má tři děti.
www.osobnosti.cz

Získaná ocenění za roli v seriálu House:
Screen Actor's Guild Award, Golden Globe, Television Critics Awardkrátce o Dr.House

9. srpna 2008 v 11:32 | Patrik Baroch |  Dr.House

Dr.House

Dramatický seriál Dr. House (originál House M.D.) se odehrává na klinice Princeton-Plainsboro v New Jersey. Hlavním hrdinou je lékař Gregory House (Hugh Laurie), vynikající lékař s nevybíravými způsoby chodící o holi, který nemá rád pacienty. K ruce má tým složený z Dr. Allison Cameronové (Jennifer Morrison), Roberta Chase (Jesse Spencer) a Erica Foremana (Omar Epps). Jejich prací je každý týden řešit nějaký zvláštní, podivný a závažný případ, který je doplněn dalšími připady z pohotovosti, kde Gregory House nerad slouží. Každý pacient je uzdraven díky Housovým instinktům, které popírají standartní postupy diagnózy. Přiznejme si, že seriálů z nemocničního prostředí je velké množství a všechny jsou stejné, avšak to čím je seriál zajímavý a čím se odlišuje od ostatních je sarkastický humor a originální způsoby Dr.House.

Česká znělka:

Místo vzniku: USA, Los Angeles
Tvůrce: David Shore
Režie: Bryan Singer
Premíéra: 16. Listopad 2004