Květen 2009

Mafia 2-Trailer č.3

28. května 2009 v 21:46 | VESELÝ |  Mafia 1-2
Jo mafia 2 bude dobře propracovaná a ten trailer je dobrej ale trochu mě s tou strašidelností štve...

Mafia 2 odložení

28. května 2009 v 21:44 | VESELÝ |  Mafia 1-2
Prej je to na leden 2010 až duben 2010.
co k tomu říct no budem si muset ještě počkat.
Ale taky mě to vějčný odkládání štve.

Lordi-Bite Like a bulldog a Devil is a loser (Křečkovská parodyje)

27. května 2009 v 21:23 | VESELÝ |  Lordi
Fakt je to GooD!:D
1Devil......
2Bite.....

1

2

Lordi-Would You Love A Monsterman (Křečkovská parodyje)

27. května 2009 v 21:19 | VESELÝ |  Lordi
To samí akorát jiná písen:D.

Lordi-Who´s you daddy(Křečkovská parodyje)

27. května 2009 v 21:17 | VESELÝ |  Lordi
Dost hrozný:D...

Lordi live Japan 2009

14. května 2009 v 18:59 | VESELÝ |  Lordi
už dlouho si řikám proč už dlouho neudělali video z live věčinou je to vždycky nahrávka z mobilu ted mě japonci potěšili:D.Udělali prezentaci z Girls Go Shoping a samozdřejmě Bite It Like A Bulldog.Tyto dvě prezentace se mi líbí(Teda hlavně hudba:D)
Jinak děkuju fan lordovi.
1.Girls Go Shoping
2.Bite It Like A Bulldog

To je vše...

new album lordů 2010

13. května 2009 v 15:10 | VESELÝ |  Lordi
V článku co je Zde je taky to že bude new album nechce se mi o tom psát tak sem skopíroval vod stránky anushky.
článek:
Doposud zahráli Lordi na svém Deadache tour v USA, Evropě a Japonsku. Kapela je opravdu vděčná za odezvu, která se jí dostala.
Amen říká: "Vidět, že celý heavy/hard rock styl stále žije a dýchá všude na světě, velmi hřeje u srdce. Vypadá to, že se lidí potřebují bavit, dokonce i když je světová ekonomická situace taková, jako je."
Tentokrát byla live show taková, jakou ji kapela vždycky chtěla mít. "Vždy jsem zkoušeli udělat takovou show, aby si ji lidé pamatovali, vždycky! A myslím, že jsem odvedli velmi dobrou práci. Na tomhle Deadache tour jsem konečně dosáhli několika ´úrovní´, o kterých jsem vždy snili je dosáhnout na podiu. Jako kdyby se sen stal skutečností. Vždy jsme zkoušeli přijít s triky a divadelními kousky, aby si je fanoušci užili... a my samozřejmě také. A co se naplánuje pro další show, nemůžeme se dočkat, jestli jednoho dne si budeme moct opravdu splnit naše nejbláznivější nápady a sny", shrnuje kapela a pokračuje "odezva od fanoušků byla ohromující, takže zřejmě jsme už taká splnili sen někomu jinému."
"Někteří lidé stále nechápou, o čem to všechno je" říká Amen,"a nikdy nebudou. Ale to není náš problém. Například na tomhle turné jsme měli všude kolem vyvěšené falešné ´missing´ letáky. Byl tam obrázek malé holčičky a text ´Missing Miss Charlene´, cože je název jedné z našich písniček na Deadache. Je to příběh o malé holčičce, která se ztratila. Nemělo to nic co dělat s realitou, přesto si několik lidí myslelo, že ano. Potom z toho byli smutní a mysleli, že to byl jen špatný vtip. Co můžu říct? Vtip? Tihle lidé nikdy nepochopí, že tu může být také opačná strana celé věci, že jsme chtěli jen upozornit na všechny pohřešované děti na zemi... Ale vážně, je to jen část show, nic víc, nic míň."
"Nejvtipnější reakce na naši show byla ve Finsku, během posledního koncertu turné", směje se Mr. Lordi. "Někteří lidé totálně netuší, o čem vlastně jsme. Stěžující si, že naše show je až moc brutální a obviňují nás, že rozbrečíme jejich děti. No, to co vidíte, to dostanete. Podívejte se na nás. Opravdu by nemělo být velkým překvapením, že na podiu může být pár ´strašidelných´ elementů, vždycky tu byly, už skoro 7 let! Ale absolutní vrchol byl, že finská media rozpoutala bouři s titulky křičící ´kanibalská show rozplakala děti´! Je nám to líto? Jse v rozpacích? Sakra ne! Proč bychom měli? Někteří lidé konečně berou v úvahu, že tenhle rock band může být nebezpečný a špatný pro jejich děti. Úžasné! Je tu stále naděje pro lidstvo! Na krátkou chvíli jsme se cítili jako W.A.S.P. v 80´s! A kdo by se necítil jako W.A.S.P.?!!
Kapela nyní bude mít letní pauzu, bude hrát pouze na jednom festivalu ve Finsku, Rockperry ve Vaasa.
"Nyní je dobrý čas udělat si pauzu a opravit kostýmy" směje se kapela,"Koncertovali jsme v USA, Evropě a měli jsme možnost hrát i v Japonsku. Později v tomto roce máme v plánu pokračovat v Deadache světovém turné. Ještě jsme s Deadache nebyli v Rusku, nebo v pobaltských státech. A opravdu se těšíme, až se vrátíme do států, a jsme velicí optimisti, že se to stane."

somozdřejmě zdroj : http://czechlordi.ic.cz/

Game Page je tady

2. května 2009 v 20:13 | VESELÝ |  Mafia 1-2
tak už sem ho viděl a závidim těm moderátorům co už si mafii 2 zahráli.
taky je tam o na svou dobu velmi uspěšné mafii jedničce.
video Zde