Březen 2010

Mafia 2 - rozhovor s Denby Gracem

13. března 2010 v 14:26 | VESELÝ |  Mafia 1-2
S CZ titulky navíc je tam plno novejch informací a pár novejch cutscén.

34. díl popis

12. března 2010 v 21:53 | VESELÝ |  comeback popis dílů
Ozzák usilovně trénuje na Pivní pětiboj - letos jej čeká tvrdá mezinárodní konkurence včetně obávaného německého profesionála Fibingera. Marcelka domluvila Tomášovi koncert v Bruntálu a k smrti ho tím vyděsila - zásada číslo jedna v šoubyznysu praví: "Bruntál nebrat." Simona po vyhazovu z fastfoodu bojuje s pracovním úřadem, kde se zbláznil informační systém a zařadil ji mezi blanokřídlé. Účastníky Pivního pětiboje čeká finále a Tomáš se musí rozhodnout, zda fandit bratrovi, nebo odjet do Bruntálu, kde zrovna vrcholí celoroční období dešťů. Naštěstí se do věci vloží legendární silák Železný Zekon.

Děvečka z Lidečka(32.díl)

12. března 2010 v 21:51 | VESELÝ |  comeback
Video je Tady

Mafia 2 - 4.gameplay(cca 1:30)

11. března 2010 v 15:55 | VESELÝ |  Mafia 1-2
To je zajímavý jak nás po tom odložení začínaj schválně utěšovat.
To gameplay je totiž hustý.Voni věděj jak na nás svině jedny mazaný.
Jinek jsem si všiml pár novejch věcí:
1:Dole vlevo symbol zbraně a kolik máme nábojů
2:Dole vpravo konečně tachometr s mapkou
3:Konečně zlepšení fyziky odskakování všech zbraní (Je to vidět hodně u toho revlveru ale i třeba trochu u thompsona)

Mafia 2 : 4. trailer(CZ titulky)

7. března 2010 v 9:33 | VESELÝ |  Mafia 1-2
Sice horší kvalita ale CZ titulky.

Bad Company 2

5. března 2010 v 10:18 | VESELÝ |  PC Hry
Tak dnes se dostala do obchodu očekávaná hra Battlefield: Bad Company 2
Určitě jedna z nejočekávanějších her roku 2010 s modelem poškození 97%!
Taky očekávanej prvek hry je při přestřelce střelyt jakou koli raketou do baráku a projít dírou.

Mafia 2 : 4. trailer

5. března 2010 v 9:25 | VESELÝ |  Mafia 1-2
Sice mě předvčírem dost naštvali ale ten slibovaný trailer se jim povedl.

Mafia 2 zas odložena

4. března 2010 v 13:36 | VESELÝ |  Mafia 1-2
2K Games=Největší lháři na světě!!!
Podzim 2008, jaro 2009, léto 2009, podzim 2009, začátek 2010, březen 2010, květen 2010, červen 2010, podzim 2010... kdy tahle nekonečná kravina skončí?
Sami si porovnejte rozdíl mezi Říjnem 2008 a Říjnem 2010 to snad neni možný nebo jo?
Když sem slišel o odkladu na začátek 2010, už sem se málem zhroutil a řikal si že takvá drzost snad už nebude. Potom to daj ještě na březen pak květen pak červen a ted říjen???!!!
No já už nemam slov 2K jsou sice dobrý na hry ale taková drzost to by si nedovoloval ani já nevim už kdo!!! Jsou 2 verze jak to muže bejt:1.Sou blbí a vydání umějí určit jen podroně +-2 roky a nebo za druhý to sou takový šmejdi který už předem vědí že tu hru ještětak 10x odloží a lžou vám do ksichtu. No já fakt nemam slov!
(To mě nasra..)Jo jinak aspon dnes v našem čase 21:34 na GAMETRAILERS.COM se můžete podivat na new trailer ale stejně s timhle at dou do háje my se přece nechceme koukat na film ale hrát hru ne?:-D

33. díl popis

4. března 2010 v 10:09 | VESELÝ |  comeback popis dílů
"My vezmem svět pod naše křídla!" Tak začíná hymna fastfoodu HappyChick, ráje kuřecích specialit, kam nastoupila Simona. Tomáš prožívá uměleckou krizi - tři platící návštěvníci koncertu se Marcelce zdají málo. Navrhuje mu zviditelnit se skandálem, ale její a Tomášova představa skandálu se výrazně liší a krást v supermarketu Tomáš odmítá. Ozzák je zoufalý, od Maříků jej vyhnali trempové a on marně hledá novou hospodu. Simona mezitím smaží hranolky a snaží se vyjít s vedoucím Rudim, pro kterého HappyChick znamená všechno. Naštěstí může nosit domů zbytky jídla, které dvojčatům moc chutnají - možná až příliš.

Změna je pivo(31.díl)

4. března 2010 v 10:07 | VESELÝ |  comeback
Video je Tady
(konečně:-D)

Návod na Zákony schválnosti 5

2. března 2010 v 11:31 | VESELÝ
Do kapesníku mu dejte černou věc na pravo ode dveří, klikněte na věšák aby spadl,otevřete okno.
Dejte psí konzervu do jídla a pak jí tam ještě položte,zapněte pračku.
V druhé části pokoje nářízněte pilou židli,dejte kazetu do televize a klikněte na lampu.
V třetí části už jenom klikněte na psa jak mile bude mít polívku v ruce.
A potom když spadne z okna, před dopadem zavřete kontejner a budete mít 180*.

Návod na Zákony schválnosti 6

2. března 2010 v 11:20 | VESELÝ |  Návody
Strčte mu do sáčku s kafem tu věc z levý skřínky, potom z pravý skřínky vemte tu zelenou vodu a dejte jí do rozprašovače na kytky a do sklenky na stole, vyndejte žárovku z lampy u stolu a vyhodtě jí do koše, zapojte myš do lampy (tak že na ní kliknete), potom vemte žlutý lepidlo (vpravo dole) a dejte ho na nůž a taky na telefon, vyndejte z tiskárny tu věc na vytisklý papíry a strčte ho do koše, otevřte okno a vemte zrní to nasypte na klávesnici, když si bude chtít vytisknout ty papíry tak oni vyletí z tiskárny a on pak strčí hlavu k těm papírům v tu chvíli zapněte ten stroj a ono ho to chytně za kravatu v tu chvíli vyletí holub a smaže mu ten soubor xD až bude ten chlap v pravo tak klikněte na šanon na kterej čumí (na polici), a zmáčkněte páčku na židli, potom vyměnte vteřinový lepidlo (u žlutýho lepidla)za fix kterym se píše na tu tabuli, vemte tu konvici od kafe (u kytky) a dejte jí nahoru na tu červenou skříň, vemte tu žlutou věc (dole pod žlutym lepidlem) a dejte jí dolu do tý červený skřínky, potom ten chlap vezme ředidlo a položí ho na židli, vemte ho a čekejte až odkreje model, vylejte to na to a vyndejte mu z toho modelu ten červenej a modrej drátek...vemte zrní pro holuby a čekejte až mu shoří ten model potom on vyleze ven a půjde k autu tak když jde z těch dveří nasypte na něj to zrní. Vyjde vám 180* (s hvězdičkou)... KONEC

Návod na Zákony schválnosti 7

2. března 2010 v 11:20 | VESELÝ |  Návody
Zapalovačem co je na stole zapal oheň a přidej tomu tlustýmu chlápkovi co tam stojí do pití tu láhev co je u stromu, klepni na hrábě, dej na lehátko americkou vlajku, uvolni u lehátka kolík a na lehátko ještě polož ty mořský věci (bodliny...) co jsou u stromu, na hamburger položíš tu hvězdu co je u toho hradu klepnutím na láhev odděláš uzávěr a až tam vletí vosa tak ji klepnutím na uzávěr zavři, do mrazícího boxu kde je ta láhev dáš chobotnici, tu bílou folii dáte na ceduli co je na stromě a dvakrát klepneš, když borec spí tak mu dej na prsa tu růžovou podprsenku a potom až usne podruhé tak klepni na tu kachnu a klikej na kokos a on na něj spadne, potom naber do kbelíku mořskou vodu a na hrad dej cement a pak tu vodu v kbelíku nalej také na hrad, dej lepidlo na opalovací krém, klepnutím na hrábě se přesunou a na konec až půjde ven tak až bude pod tím dřevem tak na něho klepni a spadne mu to na hlavu... KONEC

Anketa 18

2. března 2010 v 8:45 | VESELÝ |  Ankety
Co je lepší PES nebo fifa???

Mega trailer comebacku 2. série

1. března 2010 v 9:11 | VESELÝ |  comeback
jinak další informace je že dílů do druhé série bude 12 to je teda sice trochu málo ale lepší třeba než červený trpaslík kdy bylo dílů v sérii průměrně 7.A v druhé sérii budou taky náký změny ty největší sou 2:že se z hospody u jezevce stane FASTFOOD (což Ozzák špatně nese) a že se Tomáš postupně zase bude chtít stát popovou hvězdou.Taky se teď podiveejte na officiální stránky comebacku- www.comeback.nova.cz (je tam toho hodně).(Např nej hlášky každý postavy z 1 série)
No abych dlouho nekecal:-D Tak Megatrailer je Zde!